Our realizations

 • realization

  (Polski) VW Karmann Ghia

 • realization

  (Polski) Cadillac DeVille Convertible – Red

 • realization

  (Polski) Cadillac DeVille Convertible – White

 • realization

  (Polski) Jaguar MK IX

 • realization

  (Polski) MGA 1956

 • realization

  (Polski) Jaguar MK VII

 • realization

  (Polski) Austin Healey BT7

 • realization

  (Polski) Porsche 356 C

 • realization

  Sample 4

 • realization

  Sample 3

 • realization

  Sample 2

 • realization

  Sample

Sorry, this entry is only available in Polish.

(Polski) Renowacja, samochody klasyczne

(Polski)

Poniżej przedstawiamy standardowe procedury podejmowane przy kompletnej renowacji pojazdu. Każdy etap posiada swoja dokumentacje techniczna do wglądu. Wszystko po to by zapewnić jak najwyższa jakość usług i perfekcyjnie odrestaurowany samochód.

(Polski) 1. Rozebranie samochodu

(Polski) Najłatwiejszy etap, jednak wymaga uwagi, gdyż tu można już określić które części będzie trzeba wymienić i zakupić.

(Polski) 2. Piaskowanie / usuwanie lakieru

(Polski) Po tej części widać ile pracy trzeba włożyć by naprawić nadwozie samochodu. Często zdarza się że samochód który wygląda dobrze na zdjęciach okazuje się być w naprawdę kiepskim stanie. Zakryte dziury w podłodze czy kilogramy szpachli z wcześniejszych nieprofesjonalnych napraw to częsty przypadek.

(Polski) 3. Naprawy blacharskie

(Polski) Wymiana poszyć, podłogi, progów, klepanie błotnika, to tutaj chleb powszedni. Na tą część renowacji należy poświęcić dużo czasu, aby efekt końcowy był jak najlepszy. W naszej pracy wykorzystujemy nowe technologie by podwyższyć jakość renowacji, ale nie uciekamy od starych sprawdzonych metod jak np. cynowanie.

(Polski) 4. Lakierowanie

(Polski) Doskonale naprawione nadwozie zasługuje na doskonały lakier. Zwracamy szczególną uwagę na nieskazitelne wykonanie powłoki lakierniczej oraz „lustrzane” wykończenie. Od was zależy tylko wybór koloru – od oryginalnych do najnowszych perłowych lakierów.

(Polski) 5. Naprawy mechaniczne

(Polski) Na tym etapie odbywają się wszelkie konieczne remonty ; skrzyni biegów, silnika, gaźnika, układów mechanicznych i elektrycznych. Wszystko po to, by zapewnić wam całkowicie sprawny i niezawodny samochód.

(Polski) 6. Tapicerowanie

(Polski) Odnowimy tapicerke wedle waszych wymagań. Skóra, alcantara, z dowolnym symbolem wyprasowanym na fotelu. Tak jak w oryginale, lub zgodnie z Waszym pomysłem.

(Polski) 7. Złożenie samochodu

(Polski) Kiedy wszystkie części są gotowe, pomalowane, pocynkowane lub pochromowane, można założyć je na samochód. Niestety jest to część która pochłania najwięcej czasu. Często bowiem zdarza się ze nowe reprodukowane części wymagają dopasowania do samochodu. Trzeba też zachować szczególną ostrożność, by niczego nie porysować ani nie uszkodzić. Dbałość o szczegóły jest tu jednak kluczowa, gdyż tylko w ten sposób można uzyskać olśniewający efekt końcowy.

(Polski) 8. Jazda testowa

(Polski) Każdy samochód po złożeniu jest testowany w pobliżu naszego warsztatu. Po złożeniu każdy Oldtimer wymaga dotarcia zanim może być normalnie użytkowany.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą

Przedstawiamy Państwu szeroki zakres usług w dziedzinie renowacji pojazdów oraz ich przeróbek. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, ale dla większych zamówień oferujemy niższe ceny.

Sorry, this entry is only available in Polish.

Renowacja samochodów i usługi dorabiania elementów podwozia

Przedstawiamy państwu szeroki zakres usług w dziedzinie renowacji pojazdów oraz ich przeróbek. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie , ale dla większych zamówień oferujemy niższe ceny.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą