Samochody w stylu retro na każdą okazję

Chcesz uświetnić swoją uroczystość? Chciałbyś nadać jej elegancji, dobrego stylu i smaku? Poszukujesz auta na ślub, które zachwyci zebranych gości? Zachęcamy zatem do wynajęcia jednego z naszych zabytkowych samochodów, który ubogaci każdą ważną dla Państwa uroczystość; imprezy okolicznościowe, sesje zdjęciowe, studniówki, ale przede wszystkim uroczystości ślubne – samochody zabytkowe i samochody na ślub w stylu retro to idealna propozycja!

Proponowana oferta obejmuje wynajem samochodów zabytkowych, pięknie udekorowany i przygotowanych, wraz z kierowcą, okazjonalną tablicą rejestracyjną oraz dojazd na wskazane miejsce. Nasze samochody ślubne zwracają uwagę, nadają każdej uroczystości blasku i sprawiają, że wydarzenie staje się niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla Państwa, ale także dla wszystkich zaproszonych gości.

Nasza firma działa na terenie Małopolski, głównie w Krakowie oraz w jego okolicach. Oferujemy bardzo korzystne ceny oraz rabaty: od poniedziałku do piątku proponujemy aż 20% zniżkę. Dłuższy czas wynajmu oraz jego cena ustalane są indywidualnie. Wstępna rezerwacja następuje po wpłacie zaliczki. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Samochody klasyczne Kraków – to jedna z nielicznych tego typu ofert w tym regionie, z której naprawdę warto skorzystać.

Zabytkowe auto wesele to marzenie niejednej osoby, która chciałaby, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy, a samochód na wesele Kraków to oferta, dzięki której możesz zrealizować swoje najskrytsze marzenia.

Niech ten ważny dla Państwa dzień będzie niezapomniany!

Zapraszamy!

Cadillac Series 62 Convertible
Hudson Hornet
Jaguar MK IX
Jaguar MKV
 
 
Podaj termin wynajmu samochodu Wiadomość
Podaj swój adres email*  
Podaj swój telefon kontaktowy  
Czas wynajmu w godzinach (min 3 godz.)  
Odległość od Krakowa w km**  

*Na ten adres email prześlemy ofertę
**Dojazd liczony jest do pierwszego miejsca przyjazdu samochodu. Dotyczy miejscowości poza granicami Krakowa